Kupuj i pomagaj

Fundacja Nasze Dzieci to inicjatywa charytatywna, która bazuje na trzech filarach: edukacji, wierze i zdrowiu. Jej celem jest wspieranie rodziny, która jest naturalnym i najważniejszym środowiskiem wychowawczym każdego człowieka. – Jesteśmy po to, żeby pomagać. Codziennie rozwiązujemy trudności zgłaszających się do nas osób. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie – mówi Iwona Muszyńska, sekretarz Fundacji.

Sklep internetowy

Na stronie w zakładce „Promuj” znajduje się sklep, w którym można znaleźć wiele ciekawych produktów, takich jak kubki, koszulki, breloczki, torby materiałowe, swetry i magnesy z motywem serca lub napisami „Życie ma sens” i „Przecież sam byłeś dzieckiem”, a także „Kochajcie się mamo i tato”.

Kurier, paczkomat lub odbiór osobisty

Zamówienie realizuje się online, a każdy kupujący ma do wyboru różne opcje wysyłki - kurier lub paczkomat Inpost lub kurier DHL. Można też osobiście odebrać swoje zamówienie w siedzibie firmy Eko-Okna w Kornicach na Zakładzie nr 1 na I piętrze, obok działu personalnego.