Nasze Działania

Halo? Tu Telefon Nadziei!

Fundacja Nasze Dzieci uruchamia właśnie Telefon Interwencyjny dla wszystkich tych, którzy czują, że nie (po)radzą sobie sami, a szczególnie dla kobiet, które czują, że ciąża i towarzyszące jej trudności są ponad jej siły.
Pomagamy podczas organizacji strażackich, lokalnych pikników

Wspieramy wiele lokalnych działań. Tym razem pomogliśmy podczas organizacji pikniku strażackiego.
Wspieramy lokalne kluby sportowe

Chętnie pomagamy lokalnym klubom sportowym, wspierając przy tym ich inicjatywy.
Warsztaty Aktywnie-Kreatywnie: Dzień Ojca

Już po raz drugi zorganizowaliśmy warsztaty online dla dzieci. Tym razem zajęliśmy się tworzeniem kartek na Dzień Ojca.
Warsztaty Aktywnie-Kreatywnie

W ramach działalności fundacji zorganizowaliśmy warsztaty online dla dzieci, podczas których wspólnie stworzyliśmy kartkę na Dzień Matki.
Azyl dla osób z niepełnosprawnościami

Stowarzyszenie "Spektrum" pomaga osobom z zaburzeniami rozwojowymi. Stworzenie Sali Doświadczania Światła to ważny projekt, który daje wiele możliwości niepełnosprawnym.
Wspólnie na rzecz samotnych matek i ich dzieci

Dom dla Samotnych Matek z Dziećmi w Zopowy wymagał wielu remontów. Chętnie pomogliśmy w nich, aby przebywającym tam żyło się lepiej.
Wspieramy Hospicjum im. Św. Józefa w Raciborzu

W czasie pandemii wsparliśmy Hospicjum imienia Świętego Józefa w Raciborzu w zakupie urządzeń do dezynfekcji powietrza.