Aktualności

AktualnościInspirujące HistorieSycharNaprotechnologiaNasze DziałaniaHospicjaPoznaj nasz zespół
Jak być w związku  i się dogadać?

Jak być w związku i się dogadać?

Warto zadbać o komunikację. W gabinecie pracuję z parami w ten sposób, że pomagam im się usłyszeć, to jest pierwszy etap – mówi Magdalena Kleczyńska, psychoterapeutka pracująca w Fundacji Nasze Dzieci.
Zobacz więcej
Wesołych świąt Bożego Narodzenia!

Niech święta Bożego Narodzenia będą dla nas wszystkich zaproszeniem do czynienia dobrych gestów, wyciągnięcia miłosiernych dłoni i wypowiadania ciepłych słów.
50 rodzin zyskało szansę na lepsze jutro

W tym roku pierwszy raz Eko-Okna zaangażowały się w Szlachetną Paczkę. 11 i 12 grudnia odbył się finał tego społecznego projektu nazwany Weekendem Cudów. Wzruszenia, emocje, wspaniałe chwile – m.in. tego doświadczyli darczyńcy, wolontariusze i potrzebujący z całego kraju, w tym także z naszego regionu.
Zobacz więcej
Nie wierzyła, że jest coś warta. Dziś znów ma marzenia

Miała poczucie, że jest w  pułapce, matni, ale potrafiła podjąć trudne decyzje, które zmieniły jej życie. – Jeszcze kilka lat temu nie wierzyłam, że jestem coś warta. Dziś znów mam marzenia i przyjaciół – mówi Jadwiga, z którą rozmawia Jolanta Brodaczewska, psycholog w Fundacji Nasze Dzieci.
Kupuj i pomagaj

Fundacja Nasze Dzieci to nie tylko wsparcie i edukacja, ale też promocja wartości i ochrony życia.

Zobacz więcej
Renata Reszka: Czasem wsparcie emocjonalne jest o wiele ważniejsze niż finansowe

– W wielu przypadkach okazuje się, że ktoś zgłasza się po konkretną pomoc finansową, a tak naprawdę potrzebuje porozmawiać z drugim człowiekiem – mówi Renata Reszka, pracownik socjalny Fundacji Nasze Dzieci z Kornic.
Zaufaj Panu - świadectwo narodzin Michała

Przeciwności losu, jakie nas spotykają nie zawsze oznaczają koniec. W przypadku tej historii oznaczają piękny początek życia. Najlepiej wiedzą o tym rodzice małego Michałka, który po wielu trudach i determinacji przyszedł na świat.
Zobacz więcej
Z całego serca Bogu zaufaj, czyli jak wydarzył się cud narodzin Alicji

Cuda się zdarzają. Najlepiej wiedzą o tym rodzice małej Alicji, która miała się nigdy nie urodzić. Poznajcie jej historię oraz wspaniałe świadectwo wiary i miłości.