Aktualności

AktualnościInspirujące HistorieSycharNaprotechnologiaNasze DziałaniaHospicjaPoznaj nasz zespół
Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej

Zapraszamy na Drogę Krzyżową
we wtorek 19 marca 2024 r. o godz. 15:00.
Jak radzić sobie ze stresem?

Stres zwiększa wydolność fizyczną, podnosi zdolność koncentracji, niweluje uczucie zmęczenia, dzięki czemu łatwiej uchronić się przed niebezpieczeństwem czy zrealizować dużą liczbę zadań w krótkim czasie. Stres sam w sobie nie jest niepożądanym zjawiskiem. Współczesny świat jednak zmusza do nieustannej gotowości radzenia sobie z nowymi wyzwaniami i bombarduje niezliczoną ilością bodźców.
Wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby ten szczególny czas był okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych, w domach wypełnionych dźwiękami kolęd, rodzinnym ciepłem i zapachem choinki, w atmosferze miłości i wzajemnej życzliwości.

Niech zbliżające się święta będą pełne refleksji nad tym, co dobre, piękne i ważne w życiu każdego z nas.

życzy Fundacja Nasze Dzieci

Bierzemy udział w akcji profilaktyki raka piersi Dotykam=Wygrywam

Świadome i silne kobiety, które kochają siebie i dbają o zdrowie, badając regularnie piersi. To myśl przewodnia akcji Dotykam=Wygrywam, zwiększającej świadomość profilaktyki raka piersi.
Jak budować trwałe więzi? Recenzja książki

Jakie są trzy warunki konieczne do tego, by nauczyć się kochać? Czy da się rozwijać empatię? Jak wymyślić kreatywną randkę po wielu latach małżeństwa i nie zaliczyć przy tym żadnej wpadki?
O rozeznawaniu, czyli jak podejmować decyzje

Do którego liceum złożyć papiery? Jakie rozszerzenia zdawać na maturze? Jakie studia wybrać? Na jaką uczelnię zaaplikować? Z kim umówić się na randkę? Gdzie spędzić wakacje? Na pewno któreś z powyższych pytań kiedyś już sobie stawialiście.
Życzenia z okazji Dnia Ojca

Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich wspaniałych ojców na świecie. To wasza troska, miłość i wsparcie sprawiają, że nasze życie jest pełne radości i inspiracji.
Opieka wytchnieniowa – na czym polega i kto może z niej skorzystać?

Opieka wytchnieniowa to forma wsparcia dla opiekunów osób niepełnosprawnych. Jej istotą jest zapewnienie opieki osobie niesamodzielnej, dzięki czemu jej opiekun może odpocząć od codziennych obowiązków, załatwić swoje sprawy czy skorzystać z poradniczego wsparcia lub nauki w zakresie pielęgnacji czy rehabilitacji. Co warto wiedzieć?