Romantyczne warsztaty dla małżonków

Związek małżeński cechuje się dużą bliskością, zrozumieniem i tolerancją. Jak znaleźć w tym wszystkim równowagę? Jak kochać pomimo problemów? Te warsztaty są odpowiedzią.

Spotkanie odbędzie się 16 lipca, a wstęp na nie jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych już o godzinie 14:00. Gdzie? Annuntiata (Klasztor Zgromadzenia Misyjnego Służebnic Ducha Świętego w Raciborzu)

Warsztaty poprowadzi Magdalena Kleczyńska, która od wielu lat zawodowo zajmuje się pomocą psychologiczną dla Par w Poradni Życia Rodzinnego między innymi w Bochni i w Raciborzu. Podczas nich pokazuje jak budować i podtrzymywać szczęśliwe, pełne miłości, szacunku i zrozumienia więzi.

Jak możesz zgłosić chęć udziału?

• telefonicznie: 539 014 209
  • mailowo: przychodnia@fundacjakornice.pl, w treści prosimy podać imiona małżonków

Organizatorem akcji jest Fundacja Nasze Dzieci Kornice.

Weź swoją drugą połówkę i przeżyjcie wspólnie romantyczne warsztaty.