Stań się bohaterem dla swoich dzieci. Warsztaty dla ojców

Podczas warsztatów:
  • określisz wizję swojego ojcostwa,
  • ustalisz priorytety i nauczysz się ich pilnować,
  • odkryjesz sekret dobrych relacji z dziećmi,
  • otrzymasz potężną dawkę ojcowskich inspiracji.
Zajęcia poprowadzi Michał Piekara, który jest psychoterapeutą, trenerem rozwoju ojcowskiego, autorem poradników dla małżeństw, a prywatnie szczęśliwy mąż i tata czwórki dzieci.

Gdzie? "Sfera", 47-400 Racibórz, ul. Żółkiewskiego 22

Kiedy? 14.01.2023 r.

Koszt udziału: 50 zł

Zgłoszenia: przychodnia@fundacjakornice.pl lub tel. 539 014 209

Oto kilka opinii ojców, którzy wzięli udział w warsztatach:

"Jako ojciec trójki dzieci chciałbym zaprosić wszystkich ojców na warsztaty ojców prowadzone przez Pana Michała Piekarę, organizowane przez Fundację Nasze Dzieci w dniu 14.01.23. w godzinach 9.00-18.30 ( z przerwą na pyszny obiad). Rola ojca w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna, tak samo jak rola matki. Myślę że warsztaty takie umożliwią zrozumienie wielu zawiłych problemów oraz odpowiedzą na wiele pytań w sprawie wychowania dzieci, co nie jest łatwe w dzisiejszych czasach. Ostatnie warsztaty, które odbyły się w październiku, odniosły sukces i wielu ojców znalazło podpowiedzi, jak postępować tak, aby obydwie strony-zarówno ojciec, jak i dziecko, były szczęśliwe."

"Dla mnie i myślę dla wszystkich tam obecnych a szkoda że było nas tak mało, było to niezbędne przeżycie dla budowy rodziny i poświęcenia jej czasu. Zwłaszcza dla dzieci, ale nie zapominając o żonie. Niezbędne informacje, możliwość dzielenia się problemami i opinia na różnorodne tematy i to bez tajemnic ( w końcu męskie towarzystwo) . Rezultaty już widać. Super prowadzenie i przykłady poparte świadectwem z życia prowadzącego. Myślę, że bycie dobrym ojcem i mężem buduje fundament budowli, jaka jest nasza narodowość i gdy zadbamy o ojcostwo, a niestety mamy jego straszny kryzys ( ile jest rozwodów i rodzin się rozpadających...), to będzie na pewno lepiej. Dużo by pisać, ale myślę, że trzeba to kontynuować i zadbać o nasz naród, Polskę i przyszłe pokolenia. Jeżeli warsztaty znów się odbędą, postaram się zareklamować bardziej to wydarzenie".

"Warsztaty były bardzo pomocne, wiedza przekazana w rzeczowy sposób, a  prezentowane treści bardzo czytelne.  Z chęcią wziąłbym udział w podobnych warsztatach w przyszłości."