Poruszające świadectwo Grzegorza

To przejmujące świadectwo nagrane przez Grzegorza, pracownika firmy Eko-Okna S.A., który dzięki wsparciu fundacji, najbliższych i znajomych z pracy po latach życia w nałogu pokonał alkoholizm.

Rok temu podjął nawet nieudaną próbę samobójczą. - Kolejnego dnia zadzwonili z firmy Eko-Okna, że mam się zgłosić. Bałem się, że mnie zwolnią i zostanę bez pracy, ale dali mi szansę. Załatwili mi odwyk, po którym dałem się „zaszyć” i od roku już nie piję - mówi Grzegorz. Twierdzi, że odniósł sukces dzięki Bogu i zaznacza, że kluczowa była wiara ludzi z fundacji, najbliższych i znajomych z pracy.

Bohater nagrania zwraca uwagę, że sięganie po alkohol nie tylko nie pomaga w rozwiązywaniu problemów, ale pogarsza sytuację. - Zanim złapiesz za kieliszek, pomyśl o bliskich Ci osobach. Czy ich tym nie ranisz? Ja przez kieliszek zrujnowałem wszystko, co kochałem. Więc proszę Cię, nie pij! - dodaje.