Nasze Działania

Aktywnie-KreatywniePoznaj nasz zespółGotowi na zmiany
Jak praktykować wdzięczność i pokonać narzekanie?

Nie wystarczy tylko wiedzieć jak ważna jest wdzięczność. Prawdziwa rewolucja zaczyna się kiedy wprowadzamy ją na stałe do naszego życia. Jak więc praktykować ją w codzienności?
Magdalena Kleczyńska

Magdalena to nasz doradca do spraw rodzinnych. W ramach działania Fundacji pomaga wielu rodzinom, małżeństwom.
Anna Dziwoki

Anna na co dzień pracuje w Fundacji jako specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży. Pomaga dzieciom, młodzieży oraz całym rodzinom.
Małgorzata Matusik-Belik

Małgorzata udziela pomocy w zakresie walki z uzależnieniem alkoholowym, a także oferuje swoje wsparcie psychologiczne rodzinom osób chorych oraz pokazuje jak radzić sobie z wszechobecnym stresem.
Stanisław Belik

Stanisław to doradca do spraw uzależnień. W ramach działania Fundacji pomaga osobom, które walczą z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, czy innych substancji.
Nasi wolontariusze pomaganie mają we krwi

Dzisiaj na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. To doskonała okazja do wyrażenia szacunku osobom, które na co dzień dobrowolnie i chętnie pomagają innym.
Halo? Tu Telefon Nadziei!

Fundacja Nasze Dzieci uruchamia właśnie Telefon Interwencyjny dla wszystkich tych, którzy czują, że nie (po)radzą sobie sami, a szczególnie dla kobiet, które czują, że ciąża i towarzyszące jej trudności są ponad jej siły.
Pomagamy podczas organizacji strażackich, lokalnych pikników

Wspieramy wiele lokalnych działań. Tym razem pomogliśmy podczas organizacji pikniku strażackiego.